В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №130

Кърлежи!

Начало
05.04.2020
ID:
130

Отпадъци/почистване

Подаден от: Михаела

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 2, 4230 Асеновград, България

Описание: Добър вечер, искам да помоля общината да напръска парковете и тревните площи против кърлежи, защото всеки ден прибирам кучето си с кърлежи! Моля да бъде извършено напръскване на тревните площи, парковете и градинките, докато така или иначе сме в карантина. Благодаря предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител