В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1298

Запушени отводнителни канали

Начало
30.11.2021
ID:
1298

Въпрос

Подаден от: Христо

Място/адрес: Ул Речна

Описание: Здравейте искам да попитам колко време е необходимо на община Асеновград да изчисти три канала подал съм сигнал номер 12 12 на 25.10 2021 на който ми беше отговорено че ще бъдат ремонтирани и отпушени каналите . И ако общината и е невъзможно да го направи дали може да спрем движението и да отпушим проклетите канали. Какъв е редът


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.02.202216:04
    Здравейте, увдомяваме Ви , че линеен отводнител до бариерата на "Асеновец" е предвиден за основен ремонт в инвестиционна програма 2022 год. Трите линейни отводнителя на ул. "Речна" се почистват периодично.
  • 01.12.202108:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали