В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1297

Паднала врата, която е част от конструкцията на спирката на ул. Съединение /спирката до пица Раш/

Начало
30.11.2021
ID:
1297

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Димитър Вачев

Място/адрес: ул. „Съединение“ 22a, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Паднала врата, която е част от конструкцията на спирката на ул. Съединение /спирката до пица Раш/. Най-вероятно е паднала от вятъра.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.11.202115:56
    Уважаеми господин Вачев, подаденият от Вас сигнал вследствие силният вятър и счупените от него стъкла намиращи се по пътното платно са почистени и възможността от възникване на инциденти отстранена.
  • 30.11.202110:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали