В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1295

Улично осветление

Начало
29.11.2021
ID:
1295

Неработещо улично осветление

Подаден от: Надка Сиракова

Място/адрес: ул.,, Родолюбие"№38

Описание: На ул. ,, Родолюбие" 38 и 40 уличното осветление не работи нормално / прекъсва-светват, след което гаснат лампите/ и това е вече повече от месец.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител