В процес 89 Приключени 1953

Сигнал №1294

Нарушение с градската среда

Начало
28.11.2021
ID:
1294

Друго

Място/адрес: Цар Иван Асен 2 номер 33

Описание: Здравейте искам да попитам как е възможно градинката зад ловно рибарско дружество хората ползват за гараж а сега взеха да си слагат сами колчета и да присвояват незаконно парко места. Пълно безумие има коли които не се движат не се махат и не се глобяват но сами да си присвояват парко места слагайки си ограничители колчета без разрешение е престъпление. Вече и градинката и тротоара е невъзможно да се минава и там си набиват колчета присвояваики си назаконо места за колите. Надявам се управата съвместно с паркинги и гаражи да извърши проверка и да санкционира нарушителите


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.02.202211:50
    След направена проверка в градинката зад Ловно рибарското дружество се установи наличието на две МПС-та - марка БМВ с рег. № РВ4332КС и Фолксваген с рег. № РВ0303ВС, на които е поставено уведомление за премахване.
  • 29.11.202108:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали