В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1292

Опасна пешеходна пътека

Начало
26.11.2021
ID:
1292

Предложение

Подаден от: Георги

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 42, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Отправям молба и призив да се вземат навременни мерки за обезопасяване на пешеходната пътека на кръстовището на ул. "княз Борис I" с ул. "Градешница" и ул. "Първомайска"! Ежедневно се шофира с много висока скорост, ежедневно там пресичат стотици деца и възрастни хора, майки с колички и многократно ставам свидетел на ситуации, в които "на косъм" се разминават инциденти, някои от които могат да завършат и трагично (лично аз преди броени дни се разминах от подобна ситуация на косъм). МОЛЯ, вземете навременни мерки, особено сега, когато кръстовището е разкопано и има ремонтни дейности и е особено подходящо да се изгради "легнал полицай". Нека повод за тези мерки не стане отнет човешки живот, а това да бъде този и други подобни сигнали от жителите на Асеновград!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.11.202116:17
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на този етап не се предвижда изграждане на изкуствена неравност , тъй като същата не е приета в генералния план за организация на движението. Вашето предложение, ще бъде изпратено за разглеждане на фирмата изработила генералния план за движение.
  • 26.11.202108:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали