В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №1290

Отпадъци

Начало
25.11.2021
ID:
1290

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Ул.Борова 16

Описание: В един бързо разрастващ се квартал "Баделема"2 има само един контейнер за смет ,който е с счупени колела и почти винаги пълен.Поради лошата инфраструктура може би и КМД минават по- рядко.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 30.11.202115:54
    Относно подаден от Вас сигнал за недостатъчен брой контейнери разположени в кв. „Баделема“ 2, Ви уведомяваме, че след реализация на нова инфраструктура в квартала включваща изграждане на улици, тротоари и джобове ще бъдат поставени необходимият брой контейнери за битови отпадъци. Към настоящия момент това е невъзможно поради труднодостъпния за сметосъбиращата техника терен.
  • 26.11.202108:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали