В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №129

Циментирана шахта

Начало
05.04.2020
ID:
129

Друго

Подаден от: Колева

Място/адрес: Ул.Илинден

Описание: След теч на вода на кръстовище ул."Илинден" и ул."Клокотница" проблема беше отстранен,но погрешка циментираха едната шахта(има по една шахта от двете страни).Сега наклона на шахтата си стои,но е циментирана и събира вода от множеството валежи.Моля шахтата да бъде отново открита.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител