В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1286

Поредната безстопанствена кола

Начало
24.11.2021
ID:
1286

Друго

Място/адрес: Рилска 5

Описание: Здравейте, подавам сигнал за поредната безстопанствена кола, позиционирана на ул.,,Рилска'' 5 с рег. No РВ 6858 ВН сиво ауди, което очевидно не е в движение. Очаквам адекватната Ви реакция по проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител