В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1284

Некачествена кастрация на бездомни куче.

Начало
23.11.2021
ID:
1284

Безстопанствени кучета

Подаден от: Мария Щърбанова

Място/адрес: Около църквата Св. Архангел Михаил

Описание: Некадърност, касапска кастрация извършена от приюта в Пловдив. Кучето е взето на 17.11.21 ,върнато е на 22.11.с отворена кървава и гнояща рана.кучето е ушна марка 508.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.11.202109:34
    Уважаема госпожо Щърбанова, уведомяваме Ви, че след подадения от Вас сигнал е проведен разговор с лекаря извършил кастрацията, като същия ни увери, че след извършената кастрация не са възникнали следоперативни усложнения. Кучето е изведено и върнато на 22.11.2021 г. от мястото си на улавяне в добро здравословно състояние. Имайки предвид средата му на живот, на улицата без осигурен сигурен подслон, храна и вода е възможно настъпилите усложнения да са вследствие травма. За доказване на Вашите твърдения е необходимо да се изиска мнение на специалист – ветеринарен лекар, който да потвърди казаното, едва след това бихме могли да коментираме и обвиняваме специалистите в качеството на предлаганите и извършените от тях услуги.
  • 23.11.202113:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали