В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1281

Улично осветление

Начало
22.11.2021
ID:
1281

Неработещо улично осветление

Подаден от: Аргир Карагеоргиев

Място/адрес: ул. „Струма“ 19, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, молим за смяна на крушка на неработещо улично осветление на стълб, точно на тротора на кръстовището на ул. "Генерал дандевил" с ул. "Струма" . Благодарим предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител