В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №1279

Неработещо осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1279

Неработещо улично осветление

Подаден от: Красимир

Място/адрес: ул. Хаджи Димитър Стоилов 4 (блок Карбидна фабрика)

Описание: Повече от две седмици не работи осветлението пред и зад блок "Карбидна фабрика" на ул. Хаджи Димитър Стоилов 4 . Пълен мрак!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител