В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1278

Паднал знак

Начало
18.11.2021
ID:
1278

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Михаил Кочанов

Място/адрес: ул. „Княз Александър Батенберг“ 58, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Паднал знак стоп на кръстовището между Капитан Андреев и Княз Александър Батенберг


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител