В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1277

Улично осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1277

Неработещо улично осветление

Подаден от: Костадин Андонов

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 55, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Неработещи 2 /два/ броя лампи.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител