В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1274

Не работещо осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1274

Неработещо улично осветление

Подаден от: Вилиан Христев

Място/адрес: Панайот Сребров 15

Описание: Не работи осветлението на пешеходният светофар на оу.Христо Ботев.Клоните на дърветата пречат на видимостта на светофара от страната на спирката на Метеора.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 23.11.202108:41
    Уважаеми господин Христев, във връзка с подадения от Вас сигнал Ви уведомяваме, че светофара находящ се до ОУ „Христо Ботев“ ще бъде почистен от клоните пречещи на видимостта му.
  • 18.11.202110:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали