В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1273

Улично осветление

Начало
17.11.2021
ID:
1273

Неработещо улично осветление

Подаден от: С. Гедик

Място/адрес: Ул.Княз.Батенберг 5

Описание: Опасно придвижването по паважа на тъмно и самият път е много тясно. И другото което много трафик има по същата улица само да е еднопосочно по паважа защото шофьорите се карат кой с предимство ,кой не.Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител