В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1272

Пешеходен светофар

Начало
17.11.2021
ID:
1272

Предложение

Подаден от: С. Мехмедова

Място/адрес: Христо Ботев

Описание: Предлагам до се постави пешеходен светофар на пешеходната пътека пред така наречената Конска чешма! В пиковите часове е невъзможно пресичането, както и през другото време е много опасно да се пресича там, поради скоростното шофиране! Благодаря ви!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 11.01.202215:11
    Уважаема госпожо Мехмедова, уведомяваме Ви, че предложението Ви за поставяне на пешеходен светофар е отхъврлено, защото близостта до кръговото кръстовище на ул. "Цар Иван Асен II", ще създаде предпоставки за натовареността на движението. Обсъжда се възможността за поставяне на ограничители скоростта на движението.
  • 18.11.202108:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали