В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №1271

Изоставен автомобил

Начало
17.11.2021
ID:
1271

Друго

Подаден от: Анна Карамахмуд

Място/адрес: ул. Илинден 4, 4249 Мулдава, България

Описание: С настоящето Ви уведомявам, че на ул. Илинден, с.Мулдава, има изоставена кола ФОРД ФИЕСТА, бял цвят, БЕЗ РЕГИСТРАЦИОННИ НОМЕРА! Техническото състояние на колата не е известно (след като е без регистрационни номера), задното стъкло на колата е явно счупено, защото е покрито с черга/плътна покривка (или нещо наподобяващо това). Улицата е оживена - ИМА МАЛКИ ДЕЦА, в предучилищна и ранно-училищна възраст. При това положение, считам, че така изоставената кола създава реална ОПАСНОСТ от инцидент/ЗЛОПОЛУКА. На 19.10.2021г. съпругът ми е подал Сигнал за изоставена кола в деловодството на община Асеновград (вх. № 94.Т.248/19.10.21г), но до настоящия момент няма развитие по въпроса. МОЛЯ НЕЗАБАВНО ДА СЕ ПРЕДПРИЕМАТ НЕОБХОДИМИТЕ МЕРКИ! Колата е оставена на пътя срещу къща на ул.Илинден № 4, с.Мулд


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител