В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1269

Пропаднал път

Начало
17.11.2021
ID:
1269

Пропаднал път

Място/адрес: ул. „Оборище“ 14, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: До Германско-българска лаборатория ул. "Капитан Андреев", която се предича с ул. "Оборище" е отсечена с една дълбока хлътнала лента и колите преминават много трудно, опират и се повреждат и тази хлътнатина стои от години и никой не я оправя. Подобно нещо има малко по-на долу където улицата води до ул. "Цар Иван Асен II" до пекарната боби-рач.


Статус: В процес