В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1268

Пропаднал път

Начало
17.11.2021
ID:
1268

Пропаднал път

Подаден от: Мирослава Дичева

Място/адрес: ул. „Сливница“ 22А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, искам да Ви информирам, че няма никакъв резултат от подаденият СИГНАЛ №1046 и отговорът от вас: "Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място, установено е че между двете шахти в началото на ул."Искра" до трафопоста има порапдане. Уведомени са "Водоснабдяване и канализация" и фирмата изпълнител по възстановяванто на асфалтовата настилка. В понеделник (8.11.2021г.) ще се предпиремат действия по отстраняване на ВиК аварията, (тъй като ако се възстанови само асфалтовата настилка това ще доведе до ново пропадане) и след това фирмата изпълнлител ще възстанови и компрометирания участък." До момента всичко си стои без даже да са дошли да проверят и пропадането става още по-голяма и опасно.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител