В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1267

Рециклиране

Начало
17.11.2021
ID:
1267

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мария Стоилова

Място/адрес: Кв. "Баделема" блок 11

Описание: Бяхме лишени от жълтия контейнер и от възможността да събираме пластмаса и хартия разделно. Очакваме от почистващата фирма да върне обратно жълтия контейнер. Стъклото не се извозва от месеци.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 19.11.202109:18
    Уважаема госпожо Стоилова, на зададения от Вас въпрос в електронна платформа Ви е отговорено на 15.11.2021 г. в 15:25 часа. Мястото, на което бе разположен жълтия контейнер не е удобно за обслужване от фирмата изпълнител и по нейно желание е изместен на друго подходящо място. Преместването на контейнера не е причина и невъзможност за събиране и изхвърляне на отпадъците от хартия и пластмаса разделно. Контейнера е преместен на ул. “Цар Иван Асен II“ № 91.
  • 18.11.202108:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали