В процес 155 Приключени 2620

Сигнал №1266

Неработещо улично осветление

Начало
16.11.2021
ID:
1266

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград ул Борис Сарафов 2 и 4

Описание: Бих искала да подам сигнал за неработещо улично осветление на улица Борис Сарафов 2 и 4 вече повече от месец и половина. Маля да се съзирате и да решите проблема тъй като вечв се стъмнява рано и е тимно, снимки нама да прилагам то няма смисъл много е тимно


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител