В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №1265

НЕФУНКЦИОНИРАЩА ШАХТА

Начало
15.11.2021
ID:
1265

Друго

Подаден от: Борис Стойчев

Място/адрес: Ул.Лозница 15

Описание: Липсват решетките на шахтата,която е пълна с кал и камъни и не поема дъждовната вода( за което е предназначена)


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.03.202416:02
    Уважаеми г-н Стойчев, приети за изпълнение през 2024 г. са линейни отводнители на ул. "Лозница" при кръстовището между бл.5/5 и бл.7 и след избор на изпълнител ще се пристъпи към реализиране на ремонта.
  • 16.11.202115:05
    Уважаеми господин Стойчев, уведомяваме Ви, че в инвестиционната програма за 2022г. на Община Асеновград ще бъдат предвидени средства за ремонт и възстановяване на линейния отводнител, намиращ на ул. „Лозница“ № 15.
  • 16.11.202108:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали