В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1263

Повреден път

Начало
15.11.2021
ID:
1263

Друго

Подаден от: Христо

Място/адрес: XWR8+87 Мулдава, България

Описание: Асфалта по околовръстния път е повреден от множество разсипани парченца асфалт, които са полепнали и образували множество бабунки. Увредени са няколко стотин метра от пътя и в момента при движение по пътя друса.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 19.11.202109:11
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигналът Ви е препратен към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив.
  • 19.11.202109:09
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигналът Ви е препратен към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив.
  • 15.11.202113:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали