В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1262

Тъмно кръстовище!

Начало
15.11.2021
ID:
1262

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 97, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Две от трите пешеходни пътеки на кръстовището са в тъмнина и трудни за пресичане. Осветлението има нужда от ремонт.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител