В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №1261

Неработещо осветление

Начало
15.11.2021
ID:
1261

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул "книжна фабрика" 13

Описание: Повече от две седмици осветлението в парка пред блока на съвета в кв. Запад не работи. Не светят и половината лампи на пътеката зад Винпром.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител