В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №1260

Изчезнал жълт контейнер

Начало
14.11.2021
ID:
1260

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мария Стоилова

Място/адрес: гр. Асеновград, кв. "Баделема", бл. 11

Описание: Преди два дни изчезна жълтият контейнер, в който разделно се събираха хартия и пластмаса. Стъклото не се извозва от месеци.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.11.202115:25
    Уважаема госпожо Стоилова, във връзка с подадения от Вас сигнал за изчезнали жълти контейнери Ви уведомяваме, че двата контейнера от кв. Баделема са преместени на ул. “Цар Иван Асен II“ № 91 и № 120 по молба на фирмата изпълнител поради невъзможността за обслужването им на старото място. Зелените контейнери за стъкло се обслужват по график, веднъж на три месеца.
  • 15.11.202108:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали