В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №126

Улично осветление

Начало
05.04.2020
ID:
126

Неработещо улично осветление

Подаден от: Александра Бакларева

Място/адрес: ул. „Липа“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Сигнализирам за неработеща улична лампа на ъгъла между улица Липа и ул. Гонда вода. Вече 4-и вечери не свети.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 21.04.202016:09
    Уважаема г-жо Бакларева, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в уличното осветление на улица „Липа“ №8. Осветлението е възстановено.
  • 06.04.202016:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали