В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1259

Нарушен график на междуградския транспорт

Начало
13.11.2021
ID:
1259

Друго

Подаден от: Николай Пейков

Място/адрес: Асеновград, ул. Ив.Вазов 36, 4230 Асеновград, България

Описание: От 10.11.21г. сутрин автобуса 7.50 от Асеновград за Пловдив липсва. Оправдението на диспечера на Хебросбус е колата се развали. Три дни поред? Или лъжите им са плитки, или монтьорите некадърни! Само в 7.50 пристига автобус на същата фирма от но чака до 8.20. Вчастен разговор с шофьор от фирмата разбах, че има отпаднал маршрут на работнически автобус иот там липса на интерес от превозвача. Не ели мястото на общината да контролира спазването на графика? Няма ли заменямост на превозвача? Или просто гражданите ще пренастройваме живота си по прищевките на самозабравил се дерибей?


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 16.03.202216:30
    Уважаеми господин Пейков, уведомяваме Ви, че общинска администрация е провела разговор с община Пловдив за предприемане на мерки за недопускане на нарушения, тъй като превозвача "Хеброс Бус" има сключен договор с община Пловдив за обслужване на половината от курсовете на областната транспортна схема по линията Пловдив - Асеновград.
  • 15.11.202108:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали