В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №1258

Призрачен град

Начало
11.11.2021
ID:
1258

Неработещо улично осветление

Подаден от: Елена Христозова

Място/адрес: ул. „Свети Димитър“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Всеки ден се придвижвам с автомобил в 17.30 ч. по бул. България. Защо уличното осветление НЕ РАБОТИ????? Тъмно е, нищо не се вижда. Кой отговаря за този проблем? ИЗИСКВАМ незабавен и адекватен отговор от Община Асеновград във възможно най-кратък срок!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител