В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1256

Неспазване на срокове

Начало
11.11.2021
ID:
1256

Друго

Подаден от: Елена Христозова

Място/адрес: ул. „Свети Димитър“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Преди няколко месеца се спука ВиК тръба на ул. "Св. Димитър" . ВиК оправиха теча, засипаха с чакъл, който повече от половин година си стои. Изникна прекрасна зелена трева. При въпрос към Вик, защо още никой не е дошъл да асфалтира, ми беше обяснено, че те многократно са приканвали наетата фирма да си свърши работата. Срокът за асфалтиране след копаене по закон е 30 дни, за да слегне пръстта. Айде някой в Общината да се размърда и да си свърши работата. Защо трябва да подам сигнал за това някой да бъде ПРИКАНЕН да си свърши работата, за която е нает? Какви измислени фирми използвате?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител