В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1255

Бобър за смет със счупени колеца на ул."Княгиня Евдокия" срещу №13.

Начало
11.11.2021
ID:
1255

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул. „Славянска“ 17, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! На ул."Княгиня Евдокия" срещу номер 13, на кръстовището с ул."Славанска" имам добър за смет, чиито колца са счупени и в следствие на това бобрът се обръща и боклуците разливат и изсипват по пътя и тротоара!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител