В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1250

Липса на улично осветление

Начало
09.11.2021
ID:
1250

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград ул.Тракия

Описание: Здравейте.Пиша ви понеже вече втора седмица на улица Тракия няма улично осветление!Надявам се да обърнете внимание,понеже липсата на осветление създава предпоставки както за ПТП така и за битова престъпност!Хубава вечер.Бъдете здрави


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител