В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №125

Осветление

Начало
03.04.2020
ID:
125

Неработещо улично осветление

Подаден от: Йордан Пожарлиев

Място/адрес: ул. „Свети Георги“ 14, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Осветлението на уличната лампа не работи от дълъг период.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 21.04.202016:13
    Уважаеми г-н Пожарлиев, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в уличното осветление на ул. „Свети Георги“ №14. Осветлението е възстановено.
  • 06.04.202016:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали