В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1249

Липсващо улично осветление

Начало
09.11.2021
ID:
1249

Неработещо улично осветление

Подаден от: Десислава Йорданова

Място/адрес: Улица "Тракия"

Описание: Здравейте. За пореден път, част от улица "Тракия" остава неосветена в тъмната част на денонощието вече пети ден. Лампите светят през деня, а в 17:30 часа осветлението вече липсва. Моля, решете проблема по начин, по който да не се създават постоянни неудобства на гражданите, както и подаване на сигнали за едно и също нещо по няколко пъти. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител