В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1247

Теч на фекални води

Начало
08.11.2021
ID:
1247

Теч на вода

Място/адрес: Отон Иванов 94

Описание: Здравейте, подадох сигнал, след който нямаше никакъв резултат. Съседът си мие всяка вечер изпражненията от огромното куче и водата си тече отново по цялата улица. Пред нашата къща Отон Иванов 90 и отсреща Отон Иванов 34 стоят фекалните води, които трябва да са в канализацията на съседа. Не взимате под внимание сигналът ми, ще подам жалба в общината, ако трябва и при кмета ще отида.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.11.202115:21
    Уважаеми господин Атанасов, уведомяваме Ви, че на 08.11.2021г. се извърши проверка на място от служители на отдел „Екология и ОС“ при Община Асеновград. По време на проверката не се установи изтичане на фекални води, нито наличие на домашен любимец. Ако тези действия се извършват в извънработно време, може да предоставите снимков материал, от който да е видно описаното в сигнала Ви, за предприемане на необходимите административни мерки.
  • 09.11.202108:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали