В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1246

Жълт контейнер за отпадъци

Начало
08.11.2021
ID:
1246

Отпадъци/почистване

Подаден от: Марина Николова

Място/адрес: Асеновград, ул. Александър II, 12-14. Зад Монопола

Описание: Преди около половин месец на нашата улица се появи жълт контейнер за хартиени, метални и пластмасови отпадъци. Много се зарадвахме, ще събираме РАЗДЕЛНО. Оттогава този контейнер(напълнен за няколко часа) стои препълнен и не се изпразва изобщо. Какво става? Кой ще го изпразва?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.11.202110:51
    Уважаема госпожо Николова, контейнерите за разделно събиране на отпадъци от опаковки се обслужват по график, два пъти месечно. Графикът е публикуван на сайта на Община Асеновград. Предстоящите дати за обслужване на съдовете са 18 и 19 ноември. Сигналът Ви ще бъде предаден към организацията отговаряща за разделното събиране на отпадъци от опаковки за своевременното му обслужване.
  • 08.11.202116:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали