В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №1245

Безстопанствени кучета

Начало
08.11.2021
ID:
1245

Безстопанствени кучета

Подаден от: Гюлбахар Рамаданова

Място/адрес: Кв.Горни воден новия път от запад към Горни водев

Описание: Днес бях нападната от три големи кучета.Искам да попитам този път само от автомобил ли ще се използва?Защо хората не могат да се движат свободно? А трбява да развиваме фобии,паника,страх ?По този път вървят и нашите деца ходейки на училище и хора които ходят на работа? Искам да попитам колко хора трябва да са нападнати и ухапани за да се реагира когато вече е твърде късно? Възмутена съм че ходя по този път със страх!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.11.202110:50
    Уважаема госпожо Рамаданова, общинска администрация съвместно с отговорни за улов и обработка на безстопанствени кучета институции и организации извършват периодични акция за улавяне, кастриране и ваксиниране на безстопанствени кучета. По този начин се стремят да осигурят на гражданите, на града една безопасна среда за живот. На 17 и 23 ноември районът описан в сигнала Ви ще бъде посетен и при констатиране на агресивни кучета същите ще бъдат заловени и настанени в приют за безстопанствени животни.
  • 08.11.202116:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали