В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1244

Изоставен автомобил

Начало
08.11.2021
ID:
1244

Друго

Подаден от: Павлин

Място/адрес: Рилска 8

Описание: Изоставен автомобил с номер РВ6186ВК


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител