В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1243

Opasno dirvo

Начало
05.11.2021
ID:
1243

Друго

Място/адрес: Asenovgrad kvartal Dolni Voden ulica tintqva 11

Описание: Zdraveyte bqh podal signal za edno opasno dirvo koito bqhte kazali che shte se podkastri tazi godina prez mesec oktomvri no za sega ne sa vzeti merki koga shte se podkastri darvoto moje li dami kajete


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 19.11.202114:59
    Във връзка с подаден сигнал за кастрене на дърво на ул.”Тинтява” пред №11 в гр.Асеновград Ви информираме , че най-благоприятния сезон за кастрене на дървета е след листопада в есенно-зимния сезон, което е периода от месец октомври до края на месец март. В този период от време, Вашата молба също ще бъде уважена!
  • 08.11.202108:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали