В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №1242

Регулиране на светофар

Начало
05.11.2021
ID:
1242

Предложение

Подаден от: Мария Миткова

Място/адрес: 40-те извора 7А, с, Козаново

Описание: Бих искала да направя предложение да се регулира светофара до площад Зъбчето, на ул. Цар Асен II в Асеновград. На пръв поглед кръстовището е сложно, защото работи с двойни светофари от едната страна. При движение от центъра на града към периферията не се разбира ясно цифрата на брояча на зеления цвят и това затруднява преценката на водача на МПС. Да се забрани спирането на коли в близост до кръстовището в посока към околвръстния път на града. Да се удължи времето за движещи се направо, за да имат повече време, да се изтеглят колите сутрин, тези които завиват наляво да имат повече време, а не да се трупат и да бързат да излязат от кръстовището по най-бързия начин. Освен това там няма допълнтелни светлини, за да се виждат пешеходните пътеки. Разходете се и вижте сами.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.03.202216:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че предстои сключване на договор с фирма за поддържане на светофраните уредби, след което ще бъдат предприети действия за превеждането на светофара в нормална работа. Спирането на коли в близост до кръстовището в посока окловръстния път е забранено.
  • 08.11.202108:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали