В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1241

Пътят между гр. Асеновград и с.Козаново с много по-големи дупки

Начало
05.11.2021
ID:
1241

Въпрос

Подаден от: Мария Миткова

Място/адрес: 40-те извора 7А, с, Козаново

Описание: Пътят между гр. Асеновград и с. Козаново е идеалното място, където можете да повишите жизнените си показатели като кръвно налягне, кръвна захар и адреналин от безобразното му състояние. Всеки ден минавам по него по два пъти и е същинска руска рулетка да не уцеля някоя яма или дупка, където да си счупя колата. Разбрете, че когато вали и през тъмната част от денонощието е гарантирано да се случо инцидент и да има материални щети и жертви. Не ми е ясно какъв е проблема да се оправи като се намира съвсем близо до гр. Асеновград и има много пътуващи ежедневно по него? Толкова години по 500 метра да бяха слагали АПИ до сега щеше да е като нов. Къде е табелата за ремонта, която беше забита в началото на въпросната отсечка? Моля, да вземете мерки по този върос. Ще изпратя сигнал и на АПИ.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.11.202114:50
    Здравейте! Пътят е предвиден за цялостен ремонт, като са осигурени и финансови средства. Дейностите са започнали от почистване на канавките. Поради това, че в момента се изпълняват трасетата Асеновград - Садово и Асеновград - Кърджали, ремонтът на пътя Асеновград - Първомай, по разпореждане на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ), ще започне в момента, в който бъдат завършени ремонтните дейности по другите два споеманти по-горе участъка. В противен случай, ако започне ремонт и на третата отсечка, ще бъде блокиран достъпът до населените места в съответната посока. А към момента част от нея се ползва за осигуряване на обходни маршрути.
  • 05.11.202114:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали