В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1240

Излезли от употреба МПС

Начало
05.11.2021
ID:
1240

Отпадъци/почистване

Подаден от: Атанас Атанасов

Място/адрес: Ул.Книжна фабрика 15

Описание: Здравейте, подавам пореден сигнал за МПС-та, който са излезли от употреба, без застраховка, преглед и данък, във видимо изоставено състояние. Автомобилите са Опел Вектра, до нея Мерцедес С клас, Опел Фронтера. Тези автомобили стоят от години на паркинга пред блок Асенова крепост, на ул.Книжна фабрика 15. Живущите в блока молим да вземете мерки за отстраняване на опасните, излезли от употреба МПС-та. и спазите наредбата на общината за излезли от употреба МПС. Предварително благодарим.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител