В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №124

Неработещи улично осветление

Начало
02.04.2020
ID:
124

Неработещо улично осветление

Подаден от: Красимир Меселов

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 11А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Новото осветление около бл.100,101 и 110 не работи


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител