В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1239

Не извозване на отпадъка за рециклиране

Начало
04.11.2021
ID:
1239

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мария Стоилова

Място/адрес: ЖК "Баделема" бл. 11

Описание: В ЖК "Баделема" до блок 11 от близо два месеца стоят препълнени контейнерите с отпадъците за рециклиране - хартия, пластмаса, метал и стъкло. Във време на недостиг на суровини е престъпление подобно несериозно отношение към разделното събиране на боклука и извозването му навреме.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител