В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1237

Във връзка със сигнал 1028

Начало
04.11.2021
ID:
1237

Пропаднал път

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: ул. „Сливница“ 22А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На 30.07.2021г. ви подадох сигнал за път,който ще пропадне.Какво направихте вие-НИЩО! Сигналът е все още в "процес на обработка", а пътя вече пропадна. Изобщо някой работи ли в тази община? Този път сигнала ще се изпрати препорачително и на кмета!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.11.202116:33
    Уважаеми господин Иванов, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място, установено е че между двете шахти в началото на ул."Искра" до трафопоста има порапдане. Уведомени са "Водоснабдяване и канализация" и фирмата изпълнител по възстановяванто на асфалтовата настилка. В понеделник (8.11.2021г.) ще се предпиремат действия по отстраняване на ВиК аварията, (тъй като ако се възстанови само асфалтовата настилка това ще доведе до ново пропадане) и след това фирмата изпълнлител ще възстанови и компрометирания участък.
  • 05.11.202108:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали