В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №1230

Опасни дупки

Начало
28.10.2021
ID:
1230

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Аврамов

Място/адрес: Асеновград, ул. Струма

Описание: Здравейте! На улица “Струма” се заформят няколко дупки, които в есенно- зимният ще станат доста дълбоки! Поздрави! / в опита ми да кача снимки jpg формат 1мб ми дава проблем за формата/


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител