В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1227

Строеж на гараж на зелена площ

Начало
26.10.2021
ID:
1227

Незаконно строителство

Подаден от: Любомир Шопов

Място/адрес: ул. „Шейново“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, на 25.10.2021 г. забелязах, че на тревната площ е налят бетон. Обадих се в Общината и оттам г-жа Катя /не й знам фамилията/ каза, че там има гаражи на посоченото място. Искам да заявя, че на това място няма такива от 8 години и е тревна площ. Закупих апартамент на ул. Рилска 15 през 2021 г., като единият гараж "уж" беше мой и аз го премахнах. До него беше на вече покойния Тома Паскалев и този гараж също е премахнат. На това място, подчертавам, няма гаражи, а само тревна площ. Имаше и дърво, което отрязаха, за да направят гаража. При необходимост мога да представя снимки.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител