В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1225

Неработещо улично осветление

Начало
25.10.2021
ID:
1225

Неработещо улично осветление

Подаден от: Левент Рамадан

Място/адрес: 35 Тракия

Описание: Здравейте. От няколко седмици улица Тракия е с неработещо улично осветление. Участъкът е трудно проходим вечерно време. Цяла вечер една лампа не свети, а през деня всички работят безотказно. Моля, проблема да бъде разрешен, като лампите светят през нощта, защото през деня е достатъчно светло и няма нужда от допълнителна светлина!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител