В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1224

Отпадъци

Начало
25.10.2021
ID:
1224

Отпадъци/почистване

Подаден от: Никола Стойков

Място/адрес: Ул. Патр. Евтимий , до параклиса Св. Трифон

Описание: След асфалтирането на ул. Патр. Евтимий, от параклиса Св. Трифон надолу, от фирмата която извършваше СМР по строежа, бяха натрупани строителни отпадъци , няколко тона по окомерна преценка, в имот с ПИ 00702.516.510 , който е частна общинска собственост. Асфалтиране и другите СМР приключиха, строителите си заминаха, отпадъка остана там. Нещо бихте ли направили по въпроса, понеже и други хора ще почнат да изхвърлят там нерегламентирано свой отпадък, предвид сегашните отпадъчни наличности от неупражнен контрол от инвеститора на строежа.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител